instagram takipçi satın al

Instagram takipçi satın alma hizmeti ile müşterilerimize yıllardır profesyonel çözümler sunmaktayız. Sipariş vermeden önce ücretsiz profil analizi yaptırarak, hesabınızın sağlık durumunu düzeltebilirsiniz. Size vereceğimiz tüyolar ile hesabınızın sağlık durumunu iyileştirebilir ve yüksek erişimleri yakalayabilirsiniz.

Instagram takipçi siparişi verdiğiniz andan itibaren, takipçileri hesabınıza en kısa süre içerisinde tanımlarız. Sipariş sürecinde aklınıza takılan her soruyu 7 gün 24 saat canlı destek üzerinden bize iletebilirsiniz. Uzman destek ekibimiz en kısa süre içerisinde sizlere ulaşarak sorularınızı cevaplayacaktır.

Aşağıda sizler için kapsamlı bir instagram takipçi satın alma rehberi hazırladık. Hazırladığımız rehberi takip ederek, sipariş öncesi detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Sipariş süreci oldukça akıcı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. Sizler için bu süreci detaylı şekilde anlatmaya çalıştık. Siparişinizi vermeden önce bu süreci inceleyip, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 1. Paket Seçimi: Satın almak istediğiniz paketi seçerek sipariş sayfasına yönlendirilirsiniz.
 2. Sipariş Detayları: Sipariş sayfasında kişisel bilgiler bölümünü ve instagram kullanıcı adınızı doğru şekilde girmelisiniz.
 3. Ödeme Sayfası: Ödeme yapmak istediğiniz kanalı seçmelisiniz. Online kredi kartı ya da banka havalesi olarak ödemeyi gerçekleştirmelisiniz.
 4. Profil Analiz Süreci: Siparişiniz onaylandıktan sonra profil analizi gerçekleştirilir. Size uygun kullanıcıları filtreleyip ayırırız. Bu işlem 10 dakika sürmektedir.
 5. Takipçi Gönderimi: Instagram hesabınız için özel olarak filtrelediğimiz kullanıcılara, profilinizi takip etmeleri için sinyaller göndeririz.
 6. Sonuç: Siparişiniz, miktarına göre en kısa sürede tamamlanır ve sistemimiz üzerinden sizlere bilgi mesajı gönderilir.

Instagram hesabınız için en kaliteli takipçileri göndereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Siparişin tamamlanma süresi, sipariş miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sipariş miktarınıza göre değişen gönderim sürecini de bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Instagram Takipçi

Instagram takipçi, sizin gönderilerinizden, hikayelerinizden ve diğer tüm etkileşimlerinizden anında haberdar olan kişilere denir. Bu kullanıcılar sizin profilinizi takip etmeye başladığında, gönderileriniz ilk onlara gösterilir. En popüler uygulamalardan biri olan Instagram'da takipçilerinizi arttırarak, trend kullanıcılar arasında yer alabilirsiniz.

Instagram takipçi arttırmak, beğenileriniz ve etkileşim oranlarınızda oldukça yüksek artışa neden olacaktır. Yüksek takipçi sayısı ise yüksek etkileşimle sonuçlanacağı için, sizi takip etmeyen kullanıcıların da sizi takip etmesi mümkün. Dilerseniz takipkutusu.com/instagram-begeni-satin-al/ sayfasından gönderilerinize beğeni satın alarak organik takipçi arttırma şansını da elde edebilirsiniz. Alacağınız beğeniler ile instagram keşfet sayfasında gönderilerinizi diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram video görüntülenme sayınızı da arttırmak için instagram izlenme satın al hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Instagram Gerçek Takipçi Satın Al

Instagram gerçek takipçi satın almanızın profilinize katacağı değer oldukça fazla. Gerçek takipçilerden oluşan bir profil ile sahte ve bot takipçilerden oluşan bir profilin arasında oldukça yüksek fark vardır. Instagram'ın algoritması, bot ya da gerçek olmayan takipçilere sahip olduğunuzu tespit edebilir. Eğer bu tespit edilirse, hesabınız daima alt sıralarda yer alacağı için ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Size önerimiz, gerçek olmayan takipçi satın almaktan uzak durmanız ve profilinize tamamen gerçek takipçi satın almanızdır.

Dilerseniz gerçek takipçi satın almanın profilinizde göstereceği etkiden biraz bahsedelim. Bir instagram kullanıcısı profilinizi incelerken takipçilerinizi görmek isteyebilir. Eğer kullanıcılara bot ve profiliniz ile alakası olmayan takipçiler listelerseniz, kullanıcılar bot takipçi satın aldığınızı anlayacaktır. Bu da profilinizin değerini düşük gösterecektir. Ancak satın almış olduğunuz takipçiler Türk ve gerçek olursa, hesabınızı inceleyen kişi size güven duyacak ve hesabınızı takip etmekten vazgeçmeyecektir. Aşağıda sizler için gerçek takipçi satın almanın profilinize katacak değerlerden bazılarını listeledik.

 • Ticari açıdan yüksek dönüşümler elde edersiniz.
 • Organik takipçi artışı elde edersiniz.
 • Gönderileriniz yüksek beğeni ve yorum oranına sahip olur.
 • Video izlenmeleriniz yüksek artış gösterir.
 • Hikayelerinizin görüntülenme sayısı önemli ölçüde artar.
 • Kullanıcılar gönderilerinizi arkadaşlarıyla paylaşır ve sizin sayfanızı önerebilir.
 • DM (Özel Mesaj) üzerinden olumlu mesajlar alabilirsiniz.
 • Sponsor reklamlar aracılığıyla gelir elde edebilirsiniz.
 • Çekilişler düzenleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Yukarıda ki listede geçenler hesabınıza katacağınız değerlerden sadece bazıları. Günümüzde sosyal medya platformları üzerinden gelir elde etmek bu kadar önemli bir hal almışken, gerçek takipçi satın almamak büyük bir hata olabilir.

Neden Bot Takipçi Satmıyoruz?

Bugüne kadar tamamen Türk ve gerçek takipçi sattığımızı özellikle belirtmek isteriz. Bot ve yabancı takipçi satışını hiçbir müşterimize önermedik ve asla önermeyeceğiz. Biz, müşterilerimiz üzerinden gelir elde etmeyi değil, müşterilerimize güven vermeyi, doğru olanı göstermeyi ve sosyal medyada en iyisi olmalarını istiyoruz. Bundan dolayı takipçilerimize, ticari hayatımız boyunca asla bot takipçi önerisinde ve satışında bulunmayacağız.

Güvenilir Takipçi Satın Alma

Güvenilir takipçi satın alma konusu bugüne kadar herkesin aklında bir soru işareti bırakmıştır. Instagram takipçi satın alırken, herkes güvenli ödeme yöntemi bulunan ve gerçekten de takipçi gönderimi sağlayan bir marka ile çalışmak ister. Bizimde Takip Kutusu olarak bu konuda aldığımız bazı aksiyonlar mevcut.

takip kutusu güvenli ödeme

Tüm müşterilerimizin ödemesi "PayTR Ödeme Kuruluşu A.Ş." alt yapısı kullanılarak gerçekleşmektedir. Kart bilgileriniz veri tabanımızda ve sunucularımızda kesinlikle kaydedilmez. Ödeme yaptığınız anda cep telefonunuza bir şifre gönderilir ve ödemeleriniz güvenli şekilde gerçekleştirilir. Satın aldığınız takipçilerin, hesabınıza gelmeye başlaması 3 iş gününden daha fazla sürerse iade talebinde bulunabilirsiniz. Para iadeniz 7 iş günü içerisinde tamamlanır ve sipariş ücretiniz kartınıza ya da banka hesabınıza iade edilir. 

Instagram Türk Takipçi Satın Al

Instagram Türk takipçi satın alan müşterilerimiz genelde sosyal medya kitlesini organik bir şekilde arttırmayı hedefliyor. Organik kitlenin artması da sadece Türk ve gerçek takipçiler ile mümkün. Bir gönderi paylaştığınızda satın almış olduğunuz Türk takipçiler beğenir ya da yorum yaparsa, keşfet sayfasında yerinizi kısa sürede alabileceksiniz. Bu sayede keşfet sayfasında gönderilerinizi beğenen kullanıcıların takipçileri de gönderinize erişebilecek. 

Türk Takipçilerde Düşüş Oranı

Satın aldığınız Türk takipçilerde belirli bir düşüş yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi, satın aldığınız takipçilerin tamamen gerçek kullanıcılar olmasıdır. Bir paylaşım yaptığınızda doğal olarak kullanıcılar sizi tanımayacağı için takipten vazgeçmeleri normaldir. Eğer gönderi paylaşımlarınızı ilgi çekici, kaliteli ve özenli bir şekilde yaparsanız takipçi düşüşü oldukça düşük bir oranda yaşanır.

Instagram Organik Takipçi Satın Al

Instagram organik takipçi satın almak oldukça önemlidir. Instagram hesabınızın takipçi sayısında organik artış gözlemlenirse, Instagram profilinize daha çok değer verecek ve etkileşim oranlarınızda yükseliş olacaktır. Anlık hızlı bir yükseliş, organik olmadığı sürece profilinize bir katkı sağlamaz. Asıl katkıyı organik şekilde takipçi sayısını arttırmakla sağlarsınız. Müşterilerimize takipçi gönderimi sağlarken, organik hesaplar üzerinden işlem yaparak artışında organik şekilde olmasını sağlıyoruz.

Instagram Ucuz Takipçi Satın Al

Takipçi fiyatlarımız, gönderdiğimiz takipçilerin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Oldukça kaliteli takipçi göndermemize rağmen fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Ucuz takipçi satın almayı istediğinizi anlıyoruz ve bundan dolayı takipçi paketlerimizde her türlü esnekliği sağladık. Bütçeniz hala yeterli gelmiyorsa kampanyalarımızı da takip edebilirsiniz. Oldukça sık ve yüksek indirim oranlarıyla yaptığımız kampanyalarda, siz değerli müşterilerimize kupon kodu dağıtıyoruz. Bu kupon kodlarını sipariş sayfasında kullanarak yüksek oranlarda indirim alabilirsiniz.

Instagram Aktif Takipçi Satın Al

Instagram aktif takipçi satın aldığınızda, size göndereceğimiz instagram kullanıcılarının Instagram'da vakit geçirme süresi oldukça fazladır. Sürekli Instagram'da vakit geçiren takipçi kitlesi, siz gönderi paylaştığınız zaman kısa süre içerisinde gönderinizi görüntüleyebilirler. Bu sayede hızlı etkileşim alabilirsiniz. Sizi takip eden kullanıcıların aktiflik oranını hikaye paylaşarak tespit edebilirsiniz. Paylaşacağınız hikayenin görüntülenme sayısı size en doğru bilgiyi verecektir. Bazı kullanıcılar hikayelere ilgi duymaz ve ne paylaştığınızı merak etmez. Bundan dolayı da düşük görüntülenme alabileceğinizi unutmamalısınız.

Instagram Şifresiz Takipçi Satın Al

Instagram şifresiz takipçi satın almak istediğinizi biliyoruz ve sizden şifrenizi istemiyoruz. Müşterilerimizden asla instagram hesaplarının şifresini istemeyiz. Kendini Takip Kutusu ekibinden tanıtarak şifrenizi almaya çalışan kötü niyetli kişilerden uzak durmalısınız. Çünkü takipçi göndereceğimiz zaman sadece kullanıcı adınız bizim için yeterli olacaktır. Herkese açık bir profiliniz mevcut ise analizlerimizi doğru şekilde yapar ve takipçi gönderimini sağlarız. Eğer instagram şifrenizi tanımadığınız insanlarla paylaşırsanız, hesabınızı kaybedebilir ve bir daha asla erişmeyebilirsiniz. Bazı durumlarda ise siz istemeden başkalarının profilini takip edebilir ve gönderilerini beğenebilirsiniz. Bundan dolayı şifrenizi asla kimseyle paylaşmayın.

Instagram Bayan Takipçi Satın Al

Instagram bayan takipçi satın alabilmeniz için öncelikle bizim ile destek hattından iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden direkt olarak bayan takipçisi alamazsınız. Bayan takipçi paketlerimiz, özel müşterilerimiz için özenle hazırlanıp fiyat teklifi sunulmaktadır. Bayan takipçi paketleri yüksek oranda dönüşüm sağladığı için butik sayfası yöneten iş ortaklarımız tarafından oldukça ilgi odağı olmuştur. Bayan takipçi paketlerimiz Türk, aktif ve gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Sizde planlamanızı doğru şekilde yaparak bayan takipçi satın alabilir ve yüksek dönüşüm oranlarının keyfini çıkarabilirsiniz.