instagram aylık otomatik beğeni

Instagram aylık (otomatik) beğeni satın al hizmeti, kişilerin Instagram üzerinde öne çıkmak için çok sık başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir. Instagram çok sayıda takipçisi olan kişilerin reklam geliri elde edebilmeleri için çeşitli fırsatlar sunan bir platformdur. Instagram üzerinde öne çıkmaya çalışan çok fazla kişinin bulunuyor olması, kişilerin öne çıkma serüvenlerini yavaşlatmaktadır. Günümüzde dört dörtlük profili olan kişiler dahi, çok yavaş ilerlemektedir. Kişilerin daha hızlı öne çıkması ve başarı sağlaması için instagram beğeni satın al hizmetine başvurmaları gerekir.

Instagram'da Popüler Olmak

İnsanların en büyük uğraşlarından birisi, Instagram'da popüler olmaya çalışmaktır. Instagram üzerinde popüler olmak kişilere pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu anlamda Instagram profillerinin halka hitap edecek potansiyelde olması önemlidir. Instagram artık insanlar için büyük güç kaynakları arasında gelmektedir. Kişiler yaptıkları işi büyütmek için bu profillerden destek almaktadır. Bunun yanı sıra, Instagram ev hanımlarına ek gelir kaynağı ve bir tür kazanç kapısıdır. Sosyal medyadan bir şeyler satmak isteyen kişiler de bu anlamda yüksek gelir elde etmektedir. Ayrıca diğer sosyal medya hesaplarından kazanç sağlamak için de Instagram üzerinde öne çıkmak önemlidir.

Instagram'da Popüler Olmak Neden Önemlidir?

 • Kişiler Instagram'da popüler olarak, geniş kitlelere hitap edebilir. Pek çok anlamda hayatı kolaylaştıracak bu durum, kazancın ötesinde bir güç vermektedir. Örneğin kişiler sosyal medyanın gücünden faydalanarak, pek çok konuda farkındalık sağlayabilir.
 • Instagram'dan kazanç elde etmek için kişiler satış profilleri oluşturabilir. Kişi hangi alanda ilgiliyse, o alanda bir kazanç profiline sahip olabilmektedir. Satışları arttırmak için popüler olmak önem arz etmektedir.
 • Kişiler reklam gelirleri ile yüksek kazanç elde edebilir. Markalar yüksek takipçili hesaplar ile marka işbirliği yapmayı teklif etmektedir. Bu düzene göre kişilere yaptırdıkları satış başına komisyon verilmektedir. Bazı markalar ücreti peşin olarak yatırmaktadır. Bazı markalar görüntülenme sayısına göre çalışmaktadır. Her halükarda, reklam gelirleri çok yüksektir.
 • Kişiler yaptıkları bir iş varsa, bu işi Instagram üzerinden büyütebilmektedir. Diyetisyen, doktor, diş hekimi, psikolog gibi özel sektöre hitap eden meslekler hem şubeleri için, hem de online seanslar için ciddi kazanç elde etmektedir.
 • Instagram'da yüksek takipçili hesapların diğer sosyal medya adreslerinde de çok fazla takipçisi bulunmaktadır. Instagram'da reklam geliri elde edip, Youtube'de izlenme geliri elde ederek kazanç sağlayan binlerce kişi bulunmaktadır.

Instagram'da Nasıl Popüler Olunur?

Instagram'da popüler olmak için, kişiler çok fazla uğraş vermektedir. Ancak yapmaları gereken birkaç püf nokta ve başvurmaları gereken bazı hizmetler bulunmaktadır. Aksi takdirde büyüme çok yavaş olmakta ve kişiler durumdan sıkılarak profillerini kapatmaktadır.

 • Instagram'da popüler olmak için ilk yapılması gereken gerçek bir profile sahip olmaktır. Sahte hesapların öne çıkma potansiyelleri azdır.
 • Kişilerin kendi ilgi alanlarına uygun, onları sıkmayacak bir hedef kitle bulmaları gerekmektedir. Hedef kitle ne kadar geniş olursa profil o kadar hızlı büyümektedir. Kişilerin ilk belirledikleri hedef kitleden çıkmamaları ve devamlı olarak onlara hitap edecek paylaşımlarda bulunmaları gerekir.
 • Kişilerin attığı gönderilerin tamamı hedef kitleye uygun olmalı ve onların ilgisini çekmelidir. Bunun yanı sıra özgün paylaşımlar yapılmalıdır. Kişiler özellikle videolara başvurarak daha geniş kitlelere ulaşabilir.
 • Kişilerin paylaştıkları gönderilerin beğeni sayısının yüksek olması gerekmektedir. Instagram beğeni sayısı fazla olan gönderileri keşfete düşürmektedir. Bu durum kişilerin daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcıdır. Keşfet ile takibe başlayan pek çok kişi olduğu unutulmamalıdır. Takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler, işe beğeni sayısını arttırarak başlamalıdır.
 • Instagram beğeni satın al ve Instagram aylık (otomatik) beğeni satın al gibi hizmetlerden faydalanılmalıdır.

Instagram Beğeni Satın Alma

Instagram beğeni satın alma hizmeti, özellikle yeni açılmış sayfaların uzak durdukları hizmetlerden bir tanesidir. Ancak asıl önemin o grupta olduğu unutulmamalıdır, bu hizmetten yeni açılan hesapların faydalanması daha geniş kitlelere ulaşılmasına yardımcıdır. Instagram üzerinden beğeni satın almak, kişilerin hızlı bir şekilde öne çıkmasını ve takipçi kazanmasını sağlamaktadır. Beğenisi yüksek olan hesaplara olan ilgi çok daha yüksektir.

Instagram Beğeni Satın Alma Süreci

 • Kişiler ilk olarak hangi gönderi için beğeni satın alacaklarını belirlemelidir. Öne çıkma potansiyeli olan gönderilerin seçilmesi esastır. Yani kişi içerikleri içerisinde, hedef kitlesine en uygun, en farklı ve en yaratıcı gönderilerini öne çıkarmalıdır.
 • Kişiler daha sonra kendileri için uygun olan bir beğeni satın alma paketi seçmelidir. Türkiye'ye hitap eden bir sayfa mutlaka Türk beğeni satın almalıdır. Yabancı beğeninin satın alınması, bu durumun fark edilmesine neden olmaktadır. Ayrıca yabancıların keşfetine gönderileri düşürecek ve bu durum yabancı takipçi kazanılmasına neden olacaktır. Kişiler hedef kitlesine uygun seçeneklerden faydalanmalıdır.
 • Kişiler kendileri için en uygun sayıda beğeni satın almalıdır. Daha hızlı öne çıkmak isteyen kişiler daha çok, öne çıkmak için acele etmeyen kişiler daha az beğeni satın almalıdır.
 • Tüm bunlar seçildikten sonra, kişiler beğeni satın alacakları gönderinin linkini sayfamıza yapıştırmalıdır. Bu hizmet için kesinlikle kullanıcı adı ya da şifre gibi bilgilere gerek yoktur. Kişiler e-posta adreslerini isteyen, şifrelerini söylemelerini zorunlu kılan sayfalarla çalışmaktan uzak durmalıdır. Bu sayfalar hesapların çalınmasına neden olabilmekte ve ciddi bir güvenlik açığı oluşturmaktadır.

Takip Kutusu İle Instagram Aylık (Otomatik) Beğeni Satın Al

Kişilerin tercih edebilecekleri en güvenilir sayfalardan bir tanesi olan Takip kutusu, SSL sertifikasına sahip bir sitedir. Kişilerin ödeme bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşmayan sayfamız, hizmetlerin tamamı için şifre ve e-posta bilgisine ihtiyaç duymamaktadır. Güvenlik açığı yaratmayan sayfamızda 7/24 müşteri desteği sağlanmaktadır. Kişiler sormak istedikleri tüm soruları sorabilecekleri gibi, kendi sayfalarına en uygun seçeneğin hangisi olduğunu belirlemek için de firmamıza başvurabilmektedir.

Tecrübeli firmalardan biri olan Takip Kutusu firmamız, aktif, Türk, bot gibi çeşitli seçeneklere sahiptir. Kişiler kendileri için en uygun seçeneği belirleyebilmektedir. Firmamızda teklif edilen tüm fiyatlar, müşterilerin bütçesini zorlamayacak şekildedir. Toplu alımlarda ciddi bir indirim uygulanmaktadır. Kişilerin yaptıkları en büyük hatalardan bir tanesi, beğeni satın alma hizmetinin tek seferde sonuca kavuşacağını düşünmektir. Oysa bu hizmet tekrarlandığı takdirde sonuç veren bir sistem üzerine kuruludur. Kişiler bu hizmeti ilk başta haftada iki kere satın almalı, daha sonra yavaş yavaş aralıkları uzatmaktadır. Asıl hedefe ulaşana kadar aylık paket alınarak kişilere düzenli akış sağlanabilmektedir. Ayrıca bu hizmeti kişiler istedikleri zaman iptal edebilme şansına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın Aldığım Beğeniler Düşer Mi?

Beğeni satın alma hizmeti, takipçi satın alma hizmeti kadar bir düşüşe neden olmamaktadır. Ancak kişilere hitap etmeyen gönderiler mevcutsa, düşüş yaşanması muhtemeldir. Yine de bu düşüş gözle görülür miktarda olmayacaktır.

Kişiler Beğeni Paketlerini Kişiselleştirebilir Mi?

Kişi satın alacağı takipçileri Türk, bot, aktif, yabancı, kadın, erkek şeklinde kategorize ederek kişiselleştirebilir. Ayrıca kendisi için en uygun takipçi sayısını kendi belirleyebilir.

Aylık Abonelik Nasıl İşler?

Satın aldığınız ay boyunca düzenli olarak belirlenen beğeni sayısının bedeli olarak beğeni gönderilir. Dilerseniz iptal edebilirsiniz. Kartınızdan aylık çekim yapılmaz. Hangi ay isterseniz sadece o ay için satın alırsınız.